Банк і платіжна система створили в Чернігові два футбольні майданчики (Відео)

Урочисте відкриття відновленого футбольного майданчика відбулося на подвір’ї будинку по вулиці Самострова, 9. У Чернігові була реалізована спільна соціальна ініціатива «Передай пас» – компанії Мастеркард і Кредобанку. Проект всеукраїнський – усього відновлено 14 майданчиків у 12 містах. Чернігів – один із небагатьох, де облаштовано два об’єкти.

«Це соціальна ініціатива, спрямована на розвиток аматорського футболу і взагалі на підтримку здорового способу життя», – Тетяна Луценко, менеджер із маркетингу компанії «Мастеркард».

«Сьогодні ми маємо два сучасні майданчики, багатофункціональні – тут можна грати і в футбол, і в баскетбол, волейбол, сучасна огорожа», – Андрій Дериземля, начальник управління молоді і спорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сосниці з’явиться нове сучасне футбольне міні-поле

Крім Самострова, такий же майданчик створили по вулиці П’ятницькій. Значну роль у виборі двору для оновлення відіграли місцеві депутати, які змогли довести, що саме в їхніх мікрорайонах нові майданчики будуть найбільш потрібні.

«Сьогодні відбувається офіційне відкриття одного з двох мультимайданчиків, які представлені завдяки компанії Мастеркард, спільно з місцевою владою відбулась реалізація цього проекту», – Сергій Вакуленко, депутат Чернігівської міської ради («Наш Край»).

-Поле хороше. Тверде. Бігати на ньому зручно. Добрий майданчик. Це не як на штучному полі, коли руки фарбуються гумою.

На оновленому майданчику першим пройшов товариський футбольний матч між вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи «Десна». Влада планує продовжувати таку ініціативу й в інших дворах, але вже за кошти міського бюджету.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register