Брат і сестра з села на Чернігівщині в щемливій історії від «Жди меня» (Відео)

Брат і сестра – Галина і Володимир Бесараби – стали героями телепрограми «Жди меня. Україна» на телеканалі Інтер.

Їхній батько, Никифор Бесараб, повернувшись із війни, не застав своєї дружини вдома. Тепер його діти намагаються зрозуміти, що ж сталося тоді, під час війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможці телешоу «Розсміши коміка. Діти» з Холмів розповіли куди витратять гроші

У 1939 році Никифор із села Мала Кошелівка одружився, перед війною народилася дочка Ніна. Дружину Ліду і дочку він перевіз до Малої Кошелівки, а сам пішов на фронт.

Його дружина, 20-річна Лідія, під час війни бідувала. Чоловік на фронті, а мала дитина на руках. Німці прийшли і по Ліду Бесараб, розлучили з дитиною та забрали жінку до Німеччини.

Після шпиталю Никифор застав вцілілу донечку Ніну, а Ліду вже не застав. Никифор сподівався, що Ліда повернеться, звертався до Червоного Хреста.

Никифор одружився вдруге. У 18 років Ніна переселилася до Здолбунова до маминої рідні, весь час розшукуючи свою маму. У 2016 році вона отримала відповідь від Міжнародного фонду розшуку людей. Згідно з відповіддю, Ліда вдруге вийшла заміж і народила двох дітей. Сама Ніна померла у 80-х, її син теж помер.

Через місяць після отримання листа Ніна померла.

Отже,  розшукується Мождженик Крістіна, яка народилася 1 березня 1946 року або її діти чи онуки, або ж діти чи онуки брата Георгія, який народився у 1943 році.

За матеріалами Mynizhyn.com

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register