Чернігів спотворюють незаконними кіосками, а влада заплющує очі (Відео)

У Чернігові діє мораторій на встановлення нових малих архітектурних форм, або кіосків. Заборона триватиме, допоки в місті не розроблять комплексної схеми розміщення мафів. Ще в листопаді 2013 року виконком прийняв рішення про зупинення надання паспортів прив’язки тимчасових споруд. Та досі про розробку схеми ні сном ні духом. Тому деякі підприємці не в змозі чекати. У середині травня в місті з’явилися чергові кіоски, на яких громадськість одразу ж звернула увагу.

 

Один із кіосків встановили просто під парканом юридичного коледжу. Тут навіть почали ремонтувати сходи, що ведуть до мафу. Робітники небагатослівні. Кажуть, просто виконують роботу.

В іншому кіоску, навпроти міського парку, вже щосили торгують пиріжками та тістечками. Офіційно за цими мафами стоїть такий собі Матюшенко, якого пов’язують із власником Сінкому Миколою Вощевським.

Як з’ясувалося, дозвіл на встановлення мафів надала комісія з погодження розміщення тимчасових об’єктів. Точніше – її попередній склад. І сталося це наприкінці березня цього року. Тоді її очолював перший заступник міського голови Михайло Шостак. Саме він і запропонував дати дозвіл на встановлення цих кіосків. Хоча зараз чиновник не може пригадати подій двомісячної давнини. Мовляв, треба підготувати відповідь, бо його застали зненацька.

“Не пам’ятаю, що приймала комісія. Тому треба підготувати відповідь на ваше запитання. Не пам’ятаєте? Я прохожу, а ви питаєте. Здрастє-Настя називається”, – перший заступник міського голови Михайло Шостак.

Одним із противників встановлення кіосків був головний архітектор міста Сергій Калюжний. Каже, доводив членам комісії, що давати дозвіл не можна, адже існує мораторій.

“Есть процедура установки мафов. Решение комисии коллегиальное . поэтому голосованием решили до разработки схемы эти мафы могут быть размещены. Вы были против? Я воздержался”, – Сергій Калюжний, начальник управління архітектури міської ради.

Отже, мафи стоять незаконно, тому підлягають демонтажу. Та комунальники розводять руками. Ніхто вказівки не давав, і посилаються на рішення комісії.

“До тієї комісії на той час входили 19 представників архітектури, громадськості. Зеленбуд – ораг який виконує рішення цієї комісії”, – начальник КП «Зеленбуд» Роман Старіков.

Натомість міські чиновники у Фейсбуці демонструють боротьбу та вихваляються знесенням іржавих кіосків. От лишень по місту повно мафів, які працюють без дозвільних документів. Та прибирати їх із вулиць міська влада чомусь не поспішає.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register