Енергія талісманів: як залучити удачу та запобігти лиху (Відео)

Талісман – це річ, що може охороняти людину й зміцнювати її. Чернігівський таролог Оксинія стверджує, що талісман здатен притягнути удачу або кохання і навіть допомогти у лікуванні хвороб.

«У мене дуже багато оберегів, вони працюють. Наприклад, якщо це п’ята, то це поміч третьої руки з того світу. Є такий у магії символ, якщо людина просить допомоги від вищого світу. Це безкінечність. Вісімочка така – це число Всесвіту. Тому, коли я працюю, я його одягаю, щоб мені була допомога від вищих сил»,- Оксинія, таролог.

Серед чернігівців знайшлися як прихильники талісманів, так і скептично налаштовані містяни.

«У мене нема талісмана, але в якусь вищу силу я, напевно, вірю».

«Людина хоче жити в казці, тому люди вірять у чудеса. Я звик вірити об’єктивним речам».

«Я вважаю, що це маячня».

«Думаю, що найкращий талісман – це хрестик або іконка. Це як оберіг і водночас це талісман. Це насамперед віра, яка людину надихає і допомагає».

«У мене талісманчик з моря. Курячий бог називається. І тепер він зі мною весь час. Я отак його візьму, потримаю і подумаю, щоб здійснилося, що я задумаю, і здійснюється. Внучка в мене, брелок-півника я їй подарувала. Вона його бере весь час на іспити».

Утім, якщо людина все ж таки вирішила носити талісман, то його треба обирати, відповідно до бажань. Здійснити мрію про народження дитини допоможе червона нитка з крилами янгола, а привернути удачу – браслет із листям конюшини. Купувати талісмани також варто в особливі дні.

«Якщо людина в пошуку кохання та хоче собі придбати якийсь амулет, щоб скоріше зустріти свою половиночку, то це буде однозначно четвертий місячний день»,- Оксинія, таролог.

Якщо ж потрібне просування кар’єрними сходами або покращення бізнесу, то краще купувати амулет у проміжку від 10 до 14 місячного дня.

«Там символ буде корони, серце, виноград. І дуже сильний день – це 14-та місячна доба, коли майже відкритий Місяць на нашу Землю, і взагалі він сильний. Можна одягати і купувати… або одягти із закладочкою саме в 14-й місячний день»,- Оксинія, таролог.

Оксинія зазначає, що найкращими талісманами є камені. Наприклад, топаз допоможе мати тверезий розум у роботі. Він змінюється, залежності від настрою людини, яка його носить. Людям, які працюють за кордоном, мають відрядження або просто хочуть зростання, варто носити бірюзу, адже вона символізує нашу планету.

«Бірюза ще вважається жіночим каменем, також вона притягує діточок, тому що вона відкриває всю Землю»,- Оксинія, таролог.

У справах сердечних допоможе гранат. А от аметист вважається каменем Бога. Його колір схожий на ауру людини.

«Якщо в людини якісь душевні страждання чи зневіра, чи вона не розуміє, для чого прийшла в цей світ, не може себе реалізувати, то їй я радила б придбати саме аметист. І якщо це прикраса або камінчик, то щоб вона його при собі поносила»,- Оксинія, таролог.

Також таролог радить бути обережними з перлинами та олександритом, який ще називають «каменем вдови». Він був популярним під час Другої світової війни, тому і набув негативних властивостей.

«Каміння ж нікуди не дівається, його лише чистять і знову огранюють. Тому треба бути дуже обережними, щоб не приміряти на себе енергію тієї людини. В той час було дуже багато вдів»,- Оксинія, таролог.

Якщо ж у людини був оберіг і вона його загубила, то таролог радить не жалкувати та подарувати свій оберіг Всесвіту.

«Скажіть: якщо ви в мене вже його забрали, то беріть його, мені не шкода, і натомість заберіть те, що мені заважало, що мені не давало, до якого моменту ми от носили… і воно ще не прийшло… і з цим заберіть ті проблеми, що мені заважали»,- Оксинія, таролог.

Оксинія запевняє, що не варто носити прикраси, які дісталися в спадок навіть від родичів. Таким чином можна перетягнути до себе енергію або життєві події попереднього власника коштовності.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Журналіст Ольга Лазун

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register