Чоловік, що проковтнув ложку і ножиці втік з лікарні (Відео)

Розваги закінчились на лікарняному ліжку. 31-річний киянин, побившись об заклад, проковтнув ложку та ножиці. Чоловік відпочивав у компанії друзів на Чернігівщині. Після розпиття спиртних напоїв вирішили розважитись.

«Я не був присутній, він сидів, випивав. Я не знаю, на що вони побились об заклад, чесно. Мене там навіть не було! / звісно, переживаємо», – друг.

Після того, як проковтнув спершу ложку, а потім і ножиці, чоловік, мабуть, протверезів, бо одразу поїхав до лікарні по допомогу.

«Зі скаргами на те, що він проковтнув металеві предмети, сторонні тіла. І коли ми його обстежили, то виявили в ділянці шлунка сторонній предмет у вигляді металевої ложки. Приблизно за розмірами вона має вигляд десертної ложки. А на рівні стравоходу побачили інше стороннє тіло. Це манікюрні ножиці», – заступник головного лікаря з хірургічної роботи обласної Андрій Лінник.

Чоловіка одразу госпіталізували. Рентген підтвердив наявність в організмі сторонніх предметів. Ложка опустилась глибше, її вирішили не чіпати. А ось ножиці лікарі таки спробували дістати.

«Одразу ж під загальним знеболенням почала надаватись медична допомога. Я маю на увазі – ендоскопічно, без оперативного втручання нам вдалося видалити перше стороннє тіло – це ножиці із стравоходу», – заступник головного лікаря з хірургічної роботи обласної Андрій Лінник.

Тих, хто влаштував разом із постраждалим абсурдне парі, в лікарні ми не побачили. Не захотів спілкуватись із журналістами і сам “жартівник-невдаха”. Більше того, після нашого візиту до лікарні постраждалий почав збиратися додому, написавши лікарям розписку.

Він відмовляється від допомоги, у нього немає претензій до медперсоналу.

Медики  ж розводять руками, сподіваються, що ложка вийде сама й операція йому все ж таки не знадобиться.

«Ми в цьому випадку, коли вже допускаємо, що, коли цей сторонній предмет подолав стільки відділів і дійшов до якогось, то немає сенсу сьогодні ганятись за ним, бо, може, він подолає й інші відділи, так же ж?», – хірург таракального відділення Яків Іващенко.

Найскладніше було – взагалі проковтнути сторонній предмет, кажуть лікарі. У своїй практиці вони такі випадки бачили вже неодноразово, але зазвичай дивні речі ковтають діти.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register