Кіровоградські податківці пограбували чернігівського підприємця на «законних підставах» (Відео)

Як прибрати бізнес-конкурента за допомогою адмінресурсу? Історія про те, як чернігівського підприємця Миколу Ребенка пограбувала податкова міліція Кіровоградщини. Постраждалий переконаний у цьому.

Без дозволу власника підприємства податкові міліціянти позривали замки на дверях складських приміщень і гаражів. Все, що бачили, згрібали в автівку, каже постраждалий.

– Все, що їм було до вподоби, все брали. Навіть такі дрібнички, як молоток, ключ роздвижний, набор свердел, – каже приватний підприємець.

Але найбільший їхній вилов на цьому підприємстві, каже пан Микола, – його власна алкогольна продукція, яку він придбав на весілля сина та двох родичок, а також знайдені у схованці гроші – 30 тисяч доларів США.

Подія сталася в жовтні 2015 року. Бізнесмен Микола Ребенок тоді здійснював ранковий обхід на власному підприємстві «Реніс», яке на той час уже не працювало, а колись займалося реалізацією алкогольної продукції. Що шукали кіровоградські податкові міліціянти на непрацюючому підприємстві?

– Це була дев’ята ранку. До двору заїхав опель. Там були податківці Кіровоградської області і наші чернігівські. Їх привіз наш чернігівський Станіславський Вони мені надали ухвалу на обшук. Кажуть, що ми прийшли робити обшук на складських приміщеннях, – згадує Микола Ребенок.

Вони не мали права робити обшук на підприємстві «Реніс». Про це свідчить ухвала Ленінського районного суду Кіровоградської області, що нібито дозволила обшукати підприємство. Але в цій ухвалі йдеться про складські приміщення зовсім іншого товариства, яке не належить Миколі Ребенку, але знаходиться за тією ж адресою.

Він одразу повідомив заїжджих податкових міліціянтів, яких, до речі, супроводжували наші, чернігівські, що вони помилилися адресою, і вказав на підприємство, яке мали б обшукати згідно з ухвалою кіровоградського суду.

Сьогодні наша податкова міліція відхрещується від будь-яких коментарів.

Про несанкціоновану атаку на підприємство «Реніс» його власник одразу повідомив міліцію і прокуратуру. Просив правоохоронців кваліфікувати цю справу за двома статтями Кримінально-Процесуального кодексу – перевищення службових повноважень податківцями і пограбування. Слідство велося лише за однією – перевищення повноважень.

Але судова тяганина для Миколи Ребенка була безрезультатною. Ані прокуратура, ані суди всіх інстанцій не звернули увагу на той факт, що обшук податківці провели, не маючи на те законних прав.

Програвши перший раз, Микола Ребенок знову звернувся до прокуратури і вимагав провести розслідування за статтею, на яку того разу слідчі чомусь не звернули уваги – пограбування та проникнення на територію без дозволу власника. Поговорити зі слідчим і прокурором, які вели досудове розслідування, нам не вдалося.

І ось Микола Ребенок знову йде на засідання Апеляційного суду, друге за цей рік. Бо і в повторному досудовому розслідуванні, якого вимагав постраждалий, слідчий Дмитро Стеценко і  прокурор Ярослав Похилько не побачили складу злочину. Микола Ребенок просить суд нарешті почути його і поновити судове розслідування.

Вислухавши обидві сторони, суддівська колегія відмовляє позивачу і цього разу.

Нез’ясованою в цій справі залишилась сама ухвала Ленінського районного суду Кіровоградщини. Слідчий обласної прокуратури Дмитро Стеценко і прокурор Ярослав Похилько в досудовому розслідуванні не звернули уваги, що обшук податкова міліція провела не там, де планувала своєю ухвалою. Ці двоє не дали нам жодних коментарів із цього приводу і мовчки залишили залу судового засідання, прикриваючись прес-службою.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register