Коли їжа – не вбивця: здорові поради від Артема Ступакова. Випуск 2 (Відео)

Останніх півтора року експерт із викорінення шкідливих звичок Артем Ступаков живе в Чернігові. До цього змінив кілька українських міст і навіть кілька країн. Останнє місто – Київ – почало пригнічувати Артема і псувати йому настрій, тому одного дня він перебрався до Чернігова.

«У Києві квартира є. Я відчиняю там вікно, на мене дивиться сусідній будинок. У Чернігові виходжу на балкон – простір і краса», – експерт з викорінення шкідливих звичок Артем Ступаков.

Нині Артем установив собі кілька правил правильного життя в новому місті, яких ніколи не порушує. По-перше, він зовсім не дивиться телевізор. Про новини дізнається з інтернету, багато читає, а все, що відбувається по той бік екрану, вважає великим злом.

 «Важлива мінімізація політичних новин і розбірок важливо не пускати політиків у свій дім. Вони відгороджуються від нас парканами, то з якого дива ви пускаєте їх до себе?», – експерт з викорінення шкідливих звичок Артем Ступаков.

Ще одне правило Артема – він мінімізував походи по продукти до супермаркетів міста. Усю їжу, що лежить на полицях магазинів, Артем Ступаков вважає отрутою повільної дії – це стосується не лише майонезів, кетчупів, сирів, ковбас, газировок, а й фруктів та овочів.

 «Я переїхав до Чернігова, і 5 місяців ходив у супермаркет, хоча я тоді жив поряд із базаром. У містянина склався стереотип, що треба ходити в супермаркет. Але якщо, наприклад, купувати там молоко, це ж хімія», – експерт з викорінення шкідливих звичок Артем Ступаков.

Артем радить частіше заповнювати свій холодильник овочами та фруктами, молоком і сирами, що продаються на ринках міста. Вирощене в селі чи на дачі менш шкідливе, ніж заморське із супермаркетів.

«Я вчора купив сир. Протягом 5 днів його бажано з’їсти. Це домашній сир, ти його купуєш у перевіреної людини, і ти впевнений, що він якісний», – експерт з викорінення шкідливих звичок Артем Ступаков.

Артем застерігає й від магазинної консервації – салатів, грибів, аджик, майонезів і кетчупів. Користі у фабричних банках немає. А от домашня консервація має стояти на столі у кожної людини, що дбає про своє здоров’я. Артем Ступаков радить повертатися до бабусиних методів і готувати з літа смачні запаси на зиму.

«От взяти, наприклад, аджику та кетчуп. Це ж небо і земля – намазати на хліб магазинної чи бабусиної аджички, якщо це не з хімією закрито, а бабуся з любов’ю для внуків», – експерт з викорінення шкідливих звичок Артем Ступаков.

Артем Ступаков уже десять років не вживає алкоголю, звісно, не палить, давно не п’є кави, а замість цього напою гостей пригощає звичайним цикорієм або іван-чаєм. Цукру Артем теж їсть мало, з солодкого дозволяє собі білоруський шоколад і згущене молоко. З м’яса обирає лише баранину. Радить їсти часник, селеру, петрушку, редьку – природні очисники організму. Від хліба Артем теж не відмовляється, але хліб із міських пекарень не визнає.

«Хліб у домашніх умовах, на заквасці. Із нього дуже смачні сухарі виходять. Коштує він 17-18 гривень. Це цибулевий хліб. Попробуйте. Він пахне цибулею та природою. Порівняно з тим, що в магазині, цей значно кращий», – експерт з викорінення шкідливих звичок Артем Ступаков.

Правильне харчування потребує і чимало грошей. Приміром, Артем разом із коханою Ксенією на продукти харчування витрачає близько 4 000 гривень на місяць. Утім, його правильне харчування – це інвестиція у здоров’я та профілактика усіх болячок.

 «Здоров’я – це найголовніше, що в нас є для того, щоб молодість тривала довше, необхідно стежити за харчуванням. Як кажуть китайці, свою хворобу шукай на дні тарілки», – експерт з викорінення шкідливих звичок Артем Ступаков.

Завдяки своїй системі харчування Артем Ступаков востаннє хворів десь у 2014 році на звичайну застуду. У нього ніколи не болить голова чи шлунок, він завжди має гарний настрій та сповнений енергії. Вважає, що саме шкідлива важка їжа забирає в людини життєві  сили. У Чернігові Артем вже організував групу однодумців «Тверезий Чернігів». Вони пропагують здоровий спосіб життя.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register