Корупційну справу менських радикалів відклали – Гайдукевича госпіталізували (Відео)

Четвертий том доказів проти менських радикалів – міського голови Геннадія Примакова та депутата райради Валерія Гайдукевича, – залишився непрочитаним. Не прослухали в залі суду аудіодоказів, не переглянули й відеопідтверження фактів причетності обох радикалів до корупційної справи вартістю у 1 000 доларів США. На вже восьме за рахунком судове засідання не з’явився головний підозрюваний.

«У нас не з’явився обвинувачений Гайдукевич, він повідомлявся належним чином. Чи є докази поважності причини неявки? Так, ваша честь. Він просто зараз у лікарні знаходиться», – повідомив суддя Менського районного суду Андрій Слісар.

Сьогодні вранці у Валерія Гайдукевича стався гіпертонічний криз і він у лікарні – так пояснив суду правозахисник радикала. Розгляд справи знову відклали, допоки Гайдукевичу не покращає. Ми ж вирішили провідати депутата в лікарні.

«У реєстрації його немає».

До приймального відділення сьогодні вранці хворий Гайдукевич не звертався, знехотя повідомила чергова медична сестра. Не викликав Гайдукевич і «швидкої допомоги».

«Такий менянин, як Валерій Гайдукевич, у списку його немає? Так? Нам сказали, що начебто йому було погано».

Ми ж було втратили надію побажати Валерію Гайдукевичу швидкого одужання, але врешті знайшли пацієнта – під крапельницею.

«Прогнози якісь лікарі вам дають, буде вам краще чи не буде? Сподіваюсь. Ну одужуйте, до зустрічі!»

Сімейний лікар Менської лікарні Людмила Мацішевська підтвердила складний стан здоров’я Валерія Гайдукевича і призначила йому лікування.

«Тиск зараз у нього високий. Тиск височенний. На кардіограмі зміни є. Як він почувався? Нормально дійшов? У мене був нормальний, зайшов. Сказав, що вдома ще таблетки пив», – розповіла сімейний лікар Менської ЦРЛ Людмила Мацішевська.

Наступне судове засідання призначили на середу, 26 липня. Чи пощастить суду зібрати обох підозрюваних разом – не відомо. Варто зазначити, що розгляд справи триває ще з січня, і з різних причин її постійно відкладають. Схоже на затягування процесу.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password