Куліч розповів, на що витрачає свою зарплату (Відео)

Перша цьогорічна прес-конференція голови чернігівської ОДА пройшла цікаво і без секретів. Про свої досягнення Валерій Куліч прозвітував у слайдах. Розпочав із децентралізації. Пишається, що цього року вдалося створити понад три десятки об’єднаних територіальних громад. Розповів голова і про ремонт доріг. Минулого року витратили понад шістсот мільйонів гривень.

Закатали в дороги бюджетні, кредитні, митні кошти та за рахунок співфінасування місцевих підприємств. Понад півтори сотні підприємств в області мають іноземне інвестування. 39 основних країн-інвесторів. Минулого року в області запровадили прозорі закупівлі. Успішно провели понад 26 тисяч. Вони мали би викоренити корупцію в державних органах влади. Однак Валерій Куліч переконує, прозоре – не завжди якісне.

«Дуже складно купувати от, наприклад, тапочки для дітей в інтернаті. Китайська ціна перебиває і в цих питаннях є проблематика», – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Валютна корекція Куца, «балакучий» Лавренюк і місія Атрошенка: відшумів черговий виконком.

Зізнався Валерій Куліч, що зарплатні голови облдержадмінстрації вистачає лише на бензин, адже чомусь заправляє службові авто за власний рахунок.

«Із нарахуванням зарплати на карточку виходить 9 тисяч. Більше витрачаю, чесно», – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.

Наприкінці минулого року в обласній адміністрації відбулися деякі кадрові зміни. Нагадаємо, з посади першого заступника звільнили Леоніда Сахневича. Його обов’язки тимчасово доручили виконувати Юлії Свириденко. Нині її кандидатуру ще не затвердили, хоч вона успішно пройшла конкурс. Запровадили й ще одну посаду. Тепер керівником апарату облдержадміністрації стала Тетяна Гліб.

Журналіст Наталія Тягнирдно

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register