Медична сесія: обласні депутати реорганізували низку медичних закладів області (Відео)

Чергові президія та сесія Чернігівської обласної ради пройшла з акцентом на медицину, адже було вирішено низку реорганізаційних медичних питань.

«Питання закрито і люди тепер отримуватимуть заробітну плату, що важливо»,- Ігор Вдовенко, голова Чернігівської обласної ради.

Головна «реформа» – це те, що до обласної лікарні додалися госпіталь для ветеранів війни, чорнобильський центр, станція переливання крові та «судмедекспертиза». Далі затвердили для низки медичних закладів тарифи на платні послуги.

«Не забаганка лікарів, а можливість їх підтримати, виплатити їм заробітну плату, закупити медикаменти тощо»,- Арсен Дідур, заступник голови Чернігівської обласної ради.

Запевнили, що для більшості ці послуги залишаться безоплатними.

«Для тих людей, які ідуть за скеруванням сімейного лікаря, лікування безкоштовне»,- Андрій Прокопенко, голова Чернігівської обласної адміністрації.

Загалом же 24-та сесія стартувала з відзнак. Спершу для медиків.

«Дякуємо, що добре згадуєте нашу працю»,- Олександр Карета, генеральний директор КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня».

Далі віддали шану родинам загиблих на фронті бійців із Чернігівщини.

Ще серед важливих питань – в області вирішили боротися з перевищенням ваги під час великовантажних перевезень на дорогах, адже це руйнує шляхи.

«Прийняття змін до програми безпеки дорожнього руху, а саме: 50 тисяч гривень – на ремонти габаритно-вагових комплексів контролю»,- Андрій Прокопенко, голова Чернігівської обласної адміністрації.

Утретє провалилася чергова спроба проштовхнути слизьке питання з дорогою до багатоповерхівки, яку будує фірма мера Чернігова Владислава Атрошенка.

Не обійшлось на сесії і без походів обурених людей. Це і колектив обласного дитячого санаторію «Пролісок», який хочуть закрити, і колектив «Чернігівторфу», раніше потужного підприємства, що зараз розвалюється на очах.

«На сьогодні робота заводу повністю паралізована, тому що директор «Чернігівторфу» заборонив реєструвати податкові накладні. Через це всі бюджетні установи Чернігівської області не можуть зараз купувати брикет»,- Андрій Страхов, голова профспілкової організації ДП «Чернігівторф».

Усі звернення представники влади пообіцяли розглянути та найближчим часом дати вичерпні відповіді стосовно збереження згаданих державних і комунальних підприємств.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register