На 25-му маршруті та в 5-му тролейбусі ловитимуть «зайців» (Відео)

Майже два тижні містяни звикають до нових маршрутів і нового громадського транспорту в Чернігові. Когось зміни не зачепили, а хтось обриває гарячі телефонні лінії з постійними скаргами.

– Моя дитина приїжджає у забитому.

Найбільше перепало 31-му і 25-му маршрутам. Їх об’єднали в один – із номером 25. На лінію перевізник, згідно з договором, поставив 14 «Еталонів» із семихвилинним інтервалом руху. Автобусів не вистачило, аби в години «пік» перевозити всіх, хто користується маршрутом. Перевізник додав ще шість «Еталонів» і три «Рути».

– Автобуси дуже хороші, дуже хороші, добре сидіти. За це, звісно, спасибі.

Загалом, ситуацію на 25-му маршруті нібито владнали, звітують у міському управлінні транспорту. За останні два дні – жодної скарги. Утім, через значну увагу до цього об’єднаного маршруту перевізники почали отримувати скарги від тих, хто їздить 20-м автобусом. Містяни знову не вміщаються в транспорті.

– Там, можливо, не вистачає одного автобуса, може, інколи двох, та нині ми робимо перестановку: ті автобуси, які ходили на другу зміну, тепер ходитимуть і в першу, я там не бачу жодної ситуації критичної. Тим більше, там почав ходити тролейбус, – Володимир Козир, генеральний директор ПАТ «Чернігівавтосервіс».

Непереливки на 25-му маршруті і самим перевізникам. Їхні автобуси працюють без кондукторів, а відтак чернігівці частенько їздять «зайцями». У найближчі дні цей безсовісний недолік ліквідують. Можливо, поставлять кондукторів. Посилено контроль, до речі, і в 5-му тролейбусі.

– Ми сьогодні проводимо обстеження, побачимо, який відсоток зайців їздить. Кожен зараз думає про свою копійку, – Володимир Козир, генеральний директор ПАТ «Чернігівавтосервіс».

За дорученням мера в міськраді пройшла нарада з перевізниками. Заступник міського голови Олександр Ломако зачитував звернення від чернігівців. Серед них, до речі, є телеграма й від киянина – Володимира Гройсмана. Містяни поскаржились навіть до уряду.

– Є низка звернень громадян, останнє ось від Гройсмана з приводу 26-го маршруту. Люди, які звертаються, їм незручно чи незвично, що раніше маршрут проходив повз обласну лікарню, а зараз людям треба 400 метрів пройти, – Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови.

Нині Управління транспорту і власник 26-го маршруту шукатимуть вихід із цієї ситуації. Те саме чекає й господаря 17-го маршруту. Там після реформи зменшили кількість маршруток, а відтак їх інтервал – майже 14 хвилин.

– Зменшення призвело до того, що маршрутки ходять дуже рідно. Треба пропрацювати ще раз маршрут і обрати кількість маршруток оптимальну, – Олексій Захарченко, директор ПРаТ «Таксосервіс».

І єдині, кого все влаштовує у змінах маршрутної мережі – це тролейбусники. На нараді вони прозвітували, що тепер більше заробляють.

– Якщо ми збирали по 85 гривень за годину, то зараз збираємо 110. Загалом виручка по троллейбусному зросла на 20 тисяч гривень на день, – Дмитро Лавренюк, начальник Чернігівського тролейбусного управління.

Обговорили з перевізниками і майбутні зміни в цінах на проїзд. Чернігівська міська рада не проти, аби з 1 квітня перевізники підвищили вартість квитків, утім, вимагають від власників маршрутів пропозицій щодо покращення якості перевезень.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register