Переговори з окупантом і велосипедисти-жебраки: Атрошенко розставив пріоритети (Відео)

Робоча нарада в Чернігівській мерії розпочалася з роздумів про військовий стан. Мер Чернігова проаналізував пресу – і для озвучення на широкий загал вибрав тези про потребу переговорів із країною-окупантом.

«Це, очевидно, те, чим треба було займатись, можливо, раніше», – говорить Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Що мав на увазі мер – не зрозуміло. Далі – розмови про гроші і заклики платити за комунальні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Чернігова під час воєнного стану говорить про діалог із Росією

«Якщо допускати таке явище, як заборгованість, то тільки не за комунальні послуги», – вважає Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Наступне. В гостях у мера – чергова делегація незадоволених. Розправа над секцією велоспорту. За словами батьків дітей із секції, навіть депутати міськради дивуються, чому на спорт не дають грошей.

«Міський бюджет збільшується, які проблеми купити велосипеди? Я кажу – не знаю. Щодо збільшення бюджету… Велосипедна секція як нічого не отримувала, так і не отримує. Наприклад, якщо наш тренер за власні кошти купує для приміщення лампочки та монтажну піну, щоб дітям не дуло, ну, вибачте, це таке фінансування не дуже», – розповідає Інна Василенко, мати вихованців секції велоспорту в ДЮСШ №1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти прийшли до Атрошенка з проханням не закривати секцію з велоспорту

«Коли все на місці, ніхто нікуди не подівся. Велосипеди, школа, люди на місці. Це коли є не доопрацювання», – говорить Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Розповіді про те, що велосипеди забрали, приміщення забрали, тренера і велосекцію ще півмісяця тому закривали, очевидно, для мера залишились непочутими. Але він доручає розібратись в ситуації керівнику спорту Андрію Дериземлі – і наразі консенсусу «батьки – чиновники» досягнуто. Серед робочих питань Атрошенко критикує транспортну сферу. А з нею чи то самого себе, чи то перевізників.

Традиційно питання, що потребують управлінського впливу міської влади, – на нулі. Єдине, що досконало вміють реформатори міста, – це просто платити підрядникам за укладку асфальту, фонтани та ремонти скверів. Адже гроші є.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register