Понад 1 700 хворих на ВІЛ отримують у СНІД-центрі Чернігова лікування (Відео)

2016-06-07_162541

Із нового року для хворих на вірус імунодефіциту людини ліки купують міжнародні організації. Від цієї процедури усунули Міністерство охорони здоров’я, бо в попередні роки виникали серйозні проблеми із закупками.

Тепер головне завдання, що стоїть перед Україною, – домогтися від іноземних фармацевтичних кампаній знизити  ціни на ліки, заявляють у Всеукраїнській мережі людей, які живуть із ВІЛ.

Протягом І кварталу 2016 року в області з приводу ВІЛ-інфекції зареєстровано 104 особи (з них 84 особи з ВІЛ-інфекцією і 20 дітей, народжених від ВІЛ-позитивних матерів). Станом на 01.04.2016 р. під медичним наглядом в області перебувають 3 570 ВІЛ-інфікованих.

“Сеть «ЛЖВ» вместе с другими организациями добилась закупки лекарств через международныеблаготворительные фонды. До это были проблемы, была коррупция в министерстве и ниже по рангу. Лекарств на сегодня хватает. В СПИД-центре Чернигова есть еще лекарств на 600 людей. Лечатся уже 1700. АРВ терапия блокирует вирус и через 6-8 месяцев человек становится безопасным для других людей, его кровь и выделения.. хотим новые медицинские правила, чтобы люди с ВИЧ получали лекарства сразу после инфицирования и не ждали”, – розповіла представниця Всеукраїнської мережі «ЛЖВ» Світлана Бубенчикова.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register