«ProZorro» і чиновники-корупціонери: дві біди Чернігова (Відео)

Чернігівські чиновники вибирають для забезпечення інфраструктури містян найдешевші та неякісні товари. Таку думку висловив директор фірми «Малак-Т» Геннадій Махній, також звинувативши в цій ситуації систему закупівель «ProZorro»

«Що таке Прозоро? У Прозоро нам дали проект і дали ціну. І ми потім опускаємося, опускаємося, опустились і виграли. І починаємо рахувати, на чому зекономити. І економимо на заробітній платі, на якості матеріалу, на строках виконання робіт, на дотриманні технологій», – директор фірми «Малак-Т» Геннадій Махній.

«Малак-Т» була учасником тендеру щодо закупки світильників зовнішнього освітлення і конкурентом сумнозвісної черкаської фірми, яка цей тендер виграла. Геннадій Махній запевняє, що різниця в якості продукції, яку він комплектує, і світильниками з Черкас – величезна.

«А ось сам світильник. Подивіться, тут навіть болти всі з нержавійки. Корпус весь алюмінієвий. Сама світлодіодна частина – Філіпс, внутрішня частина словацька», – директор фірми «Малак-Т» Геннадій Махній.

Однією з причин, чому чиновники переможцями торгів вибирають «дешеві» або неіснуючі фірми, підприємець назвав можливі корупційні схеми.

“Я не буду стверджувати, але поділюся своїми здогадами, існують у цій країні договорняки. Звідси хабарна частина і все решта. Я з хабарами не працюю, тому в мене і небагато роботи в Чернігові”, директор фірми «Малак-Т» Геннадій Махній.

Як кажуть, дешевий сир тільки в мишоловці. Саме заручником такої мишоловки і стала громада Чернігова завдяки заступнику мера Олександру Кириченку, призначеному куратором Програми енергоефективної модернізації мереж зовнішнього освітлення міста.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password