Сміттєпереробна філософія Атрошенка та інші моменти ранкової наради (Відео)

Філософія сміттєпереробного заводу в Чернігові, заклик розпродати об’єкти комунального майна та відносини з Росією. Про все це та багато іншого говорили сьогодні на ранковій нараді в Чернігівській міськраді. Насамперед на нараді намагався відзвітувати голова Фонду коммайна міста.

«Станом на 1 січня 2019 року в комунальній власності обліковується 1513 об’єктів, загальна площа яких 952 000 квадратних метрів», – Олексій Єпінін, голова Фонду комунального майна Чернігівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко дав доручення Єпініну продати чернігівські підвали

Але міський голова перервав монолог пана Єпініна, мовляв, канцеляризми нехай залишаться для прокуратури, а для нього наступного разу попросив підготувати виключно аналітичний звіт з обов’язковими даними про зароблене та продане.

«Оцей текст не потрібен. Зроби те, що я просив. Щодо доповіді… Щоб не вважалося, що це чіпляння з мого боку – нормальна доповідь. Я прошу, викинь із тексту непотрібні слова «згідно з рішеннями», «п’яте-десяте». Це ти будеш розповідати прокурору, якщо він тебе спитає. На наступну нараду ти доповідь робиш чітко, більш розгорнуто по роках», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Потім Владислав Атрошенко майже півгодини висловлював свою думку з приводу побудови в Чернігові сміттєпереробного заводу.

«На сміттєпереробний завод я дивлюся не тільки з екологічного погляду чи з політичного. А й із практичного. Скрізь є попереднє сортування. Воно є більш глибоке та менш глибоке. Технічне виконання сегмента заводу, де є сортування, – на рівні «ноу-хау» різне. Є механічне перероблення з застосуванням ручної праці і є немеханічне перероблення», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єпінін розповів про мільйони від орендарів Чернігова

Якщо коротко: завод потрібен, але Чернігів ще до цього через низку причин не готовий. Основна причина – фінансова.

Наостанок Владислав Атрошенко знову зачепив тему миру з Росією. Цього разу міський голова вирішив виправдатися за гучну заяву, зроблену близько місяця тому.

«Коли я казав, що нам потрібно відрегулювати відносини з Росією, то я не казав, що нам треба робити шляхом втрати України. У кого повертається язик назвати мене сєпаром, нехай вавки у нього повиростають там чи й в інших місцях. Це були висловлювання керівника міста, яке втрачає від того, що немає товарообміну. У нас тут є апендикс. Чого не можна продати? Я цього не розумію», – Владислав Атрошенко, чернігівській міський голова.

Завершили нараду традиційним переглядом фото з чернігівських під’їздів, на яких зображені або досягнення, або ж, навпаки, провали комунальників.

Журналіст Павло Солодовник

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register