Сміттєпереробна філософія Атрошенка та інші моменти ранкової наради (Відео)

Філософія сміттєпереробного заводу в Чернігові, заклик розпродати об’єкти комунального майна та відносини з Росією. Про все це та багато іншого говорили сьогодні на ранковій нараді в Чернігівській міськраді. Насамперед на нараді намагався відзвітувати голова Фонду коммайна міста.

«Станом на 1 січня 2019 року в комунальній власності обліковується 1513 об’єктів, загальна площа яких 952 000 квадратних метрів», – Олексій Єпінін, голова Фонду комунального майна Чернігівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко дав доручення Єпініну продати чернігівські підвали

Але міський голова перервав монолог пана Єпініна, мовляв, канцеляризми нехай залишаться для прокуратури, а для нього наступного разу попросив підготувати виключно аналітичний звіт з обов’язковими даними про зароблене та продане.

«Оцей текст не потрібен. Зроби те, що я просив. Щодо доповіді… Щоб не вважалося, що це чіпляння з мого боку – нормальна доповідь. Я прошу, викинь із тексту непотрібні слова «згідно з рішеннями», «п’яте-десяте». Це ти будеш розповідати прокурору, якщо він тебе спитає. На наступну нараду ти доповідь робиш чітко, більш розгорнуто по роках», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Потім Владислав Атрошенко майже півгодини висловлював свою думку з приводу побудови в Чернігові сміттєпереробного заводу.

«На сміттєпереробний завод я дивлюся не тільки з екологічного погляду чи з політичного. А й із практичного. Скрізь є попереднє сортування. Воно є більш глибоке та менш глибоке. Технічне виконання сегмента заводу, де є сортування, – на рівні «ноу-хау» різне. Є механічне перероблення з застосуванням ручної праці і є немеханічне перероблення», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єпінін розповів про мільйони від орендарів Чернігова

Якщо коротко: завод потрібен, але Чернігів ще до цього через низку причин не готовий. Основна причина – фінансова.

Наостанок Владислав Атрошенко знову зачепив тему миру з Росією. Цього разу міський голова вирішив виправдатися за гучну заяву, зроблену близько місяця тому.

«Коли я казав, що нам потрібно відрегулювати відносини з Росією, то я не казав, що нам треба робити шляхом втрати України. У кого повертається язик назвати мене сєпаром, нехай вавки у нього повиростають там чи й в інших місцях. Це були висловлювання керівника міста, яке втрачає від того, що немає товарообміну. У нас тут є апендикс. Чого не можна продати? Я цього не розумію», – Владислав Атрошенко, чернігівській міський голова.

Завершили нараду традиційним переглядом фото з чернігівських під’їздів, на яких зображені або досягнення, або ж, навпаки, провали комунальників.

Журналіст Павло Солодовник

Оператор Дмитро Дриганов

Немає коментарів

Leave a Comment

Увійти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register