Собача радість: у Чернігові чотириногі боролися за звання кращого (Відео)

Найкращі друзі – це тварини, адже саме вони демонструють справжню вірність і відданість. Із цим погодяться всі власники собак. У Чернігові на стадіоні ім. Ю. Гагаріна пройшла традиційна виставка собак усіх порід «Весна Чернігівщини».

Для Чернігівського клубу собаківництва цей захід важливий, до нього готуються протягом року і чекають із нетерпінням. Попри похмуру погоду, брати наші менші і їхні щасливі господарі випромінювали радість. Після урочистого відкриття почався конкурс. Собак оцінювали в двох рингах: вони показували себе в різноманітних конкурсах і змагалися у старанному виконанні команд своїх господарів.

Також для гостей і учасників «Весни Чернігівщини» організатори свята приготували приємний сюрприз – показові виступи досвідчених кінологів Київського міського відділу ФСССУ (Федерація службово-спортивного собаківництва України). Чотириногі гості продемонстрували, як треба захищати свого господаря, охороняти речі, залишені в автомобілі. Останні виступи вражали, адже «зловмисник» не зміг навіть наблизитися до авто.

Попри те, що «Весна Чернігівщини» – це все-таки конкурс, і між учасниками згідно з оцінками розподіляються і почесні місця, і медалі, і нагороди, проте, ця виставка собак стала саме тим випадком, коли перемогла дружба!

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register