Турбота, повага і шана: в Козельці відкрився кабінет із супроводу ветеранів (Відео)
У Козелецькій поліклініці відкрився новий сучасний кабінет для роботи фахівця з супроводу ветеранів і демобілізованих. Створення цього приміщення стало важливим кроком у забезпеченні комфортних умов для ветеранів, які потребують підтримки та консультацій.
«Була проблема, що не було пристосоване приміщення. Ми знайшли на третьому поверсі тимчасове приміщення, але особи маломобільні не могли туди дістатися, адже в нас немає спеціально пристосованого ліфта, тому було обмеження в доступі для цих осіб», — Вячеслав Приліпко – генеральний директор КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування».
«Фахівець із супроводу ветеранів працює в нас чотири місяці, і для нас було важливо створити комфортні умови для його роботи з ветеранами, для їхнього спілкування та комфортного перебування», — Леся Роздобудько – медичний директор поліклінічного відділення КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування».
Новий кабінет уже помітно позитивно вплинув на роботу: сім’ї, які приходять на консультації, почуваються більш розслаблено, відкрито спілкуються й одержують необхідну підтримку.
«Уже приходять сім‘ї отримувати допомогу. Вони були в мене на третьому поверсі, а тепер вони приходять сюди, здивовані. Вони починають ще більше розслаблятися, і ми співпрацюємо далі з цими сім’ями», — Катерина Янко – фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування».
Наразі на постійному супроводі в Катерини Янко перебувають 26 родин ветеранів. Окрім цього, понад 200 консультацій надано військовим поза супроводом – тим, хто перебуває у громаді у відпустці або на лікарняному. Ремонт нового кабінету тривав приблизно місяць. Приміщення повністю оновили й облаштували, відповідно до всіх вимог, які висувають до просторів, де працюють із ветеранами. Фінансування робіт забезпечив народний депутат України Борис Приходько.
«Борис Вікторович одразу відгукнувся на пропозицію з облаштування цього простору, з проведення ремонту, і буквально за місяць були проведені роботи, які сьогодні ми бачимо. Ми тішимося, що це простір, який відповідає вимогам етичним, медичним, деонтологічним», — Леся Роздобудько – медичний директор поліклінічного відділення КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування».
«Ми просто взяли одну кімнату і повністю відремонтували її, зробили повністю ремонт, облаштували відповідно до вимог, які потрібні для цього ветеранського простору. Реалізували ми його швиденько, бо розуміли, що це дуже важлива справа», — Борис Приходько – народний депутат України.
«Подяка велика Борису Вікторовичу Приходьку за його допомогу, бо вона безцінна, і його підтримка відчувається щоразу», — Катерина Янко – фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування».
Це вже не перший проєкт Бориса Приходька в підтримці Козелецької лікарні інтенсивної терапії. За його участі були проведені ремонти основного приміщення лікарні, зроблене утеплення корпусу й облаштування ліфта. Нині ж перший крок зроблено й у поліклініці – створено кабінет, де ветерани можуть одержати повноцінну підтримку та консультації.
Наразі кабінет відкритий і повністю функціонує. Плани на майбутнє передбачають комплексну підтримку лікарні та поліклініки, щоб забезпечити сучасні умови для медичного персоналу і мешканців Козельця, особливо для тих, хто потребує особливої уваги та підтримки.
Таліна Тарасенко





