У Чернігові відкрилась унікальна виставка вишивки (Відео)

До Чернігівського колегіуму завітала майстриня з Донецька Людмила Огнєва з виставкою «Вишиття видатних людей», приуроченою до 25-річчя Незалежності України.

Унікальну виставку «Вишиття видатних українців» представлено в Чернігівському колегіумі. Майстриня Людмила Радіонівна Огнєва – відома громадська діячка Донеччини, журналістка, лауреатка V Всеукраїнського конкурсу «Український вишитий рушник».

У своїй виставці «Вишиття видатних українців» майстриня розповідає про орнаменти, присвячені особистостям, чия діяльність вплинула на історію України.

Серед них орнаменти пам’яті діячів Княжої доби та Козаччини, Небесної Сотні Чернігівської області, а також присвячені Народним героям України, Надії Савченко, церковним діячам.

Вишивати дуже просто і легко, розповідає майстриня

«У мене не постає проблема, щось треба вишити, як треба вишити, сідаю, дивлюсь або в інтернеті, або в книжках, як та техніка, і вишиваю», – майстриня Людмила Огнєва.

На виставці була представлена лише частина вишитих робіт.

« Спочатку Алла Володимирівна  приїхала до Києва, в мене там була виставка, вона подивилась тому, що там усі були теми, і те, що можна було розмістити за площею, це обрала», – майстриня Людмила Огнєва.

Виставка подорожує всією Україною, популяризуючи героїв українського минулого та свій патріотичний дух.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register