Учитель та дитина: скандальний урок фізкультури на Чернігівщині (Відео)

На Чернігівщині розгорівся розгорівся скандал через травму 5-класника на шкільному уроці фізкультури. Рідні хлопчика стверджують, що дитина 40 хвилин пролежала на спортивному майданчику, не дочекалася допомоги дорослих і була змушена з кровотечею самотужки добиратися додому.

Через травму Роман Зоценко втратив селезінку, але вижив. Він каже, що під час гри у футбол зіштовхнувся з іншим школярем і впав, у нього потемніло в очах, почав боліти живіт, але він сам відповз за межі поля та кінця уроку пролежав на пагорбі. Вчителів навколо не було.

Не дочекавшись допомоги, школяр пішов додому.

“Ішов, через кожні метри три-чотири лягав. Так дійшов до себе”, – розповів хлопець. Біля дому дитину побачив батько, який випадково приїхав із роботи раніше – він посадив сина в машину і повіз у лікарню, де йому зробили термінову операцію. Саме це і врятувало життя Романові.

Батьки радіють, що найгірше вже позаду, але мають чимало запитань до вчителів. “Чому ніхто не підійшов? Чому нам ніхто не зателефонував? Чому дитина лежала, стікала кров’ю в школі, і ніхто не допоміг?”, – не розуміє мама хлопця Тетяна Зоценко.

Відповідати на ці питання директор Вертіївської ЗОШ Оксана Кононенко не схотіла, назвавши їх провокативними.

За її словами, вся ситуація вже задокументована у відповідному акті. Учителя фізкультури журналісти не застали ні на роботі, ні вдома. Версію подій педагога зачитують у місцевому відділі освіт.

“Ось він мені пише: на моє питання, чому не граєш, він відповів, що грати не хоче. І не сказав, що він отримав травму, що в нього щось болить”, – пояснила керівник відділу освіти Вертіївської сільської ради Людмила Савченко.

Свідчення про те, чи був узагалі вчитель присутній на тому уроці, різняться. У відділі освіти кажуть, що мають пояснення від дітей, що педагог був, але журналісти зустрілися з мамою школяра, який також грався того дня на футбольному полі – її син стверджує, що вчителя там не було.

“Він говорить, що не було. Побув спочатку уроку хвилин 10-15, а потім його не було, бо діти хотіли взять м’яч, ну, гуляти, і вони його довго шукали”, – каже Наталія Серновець.

У відділі освіти запевняють, що фізкультуру цей учитель більше не викладатиме, бо з’ясувалося, що за фахом він узагалі музикант. Мало того, до випадку з Романом у школі взагалі не було посади медпрацівника – вона з’явилася лише після інциденту. Батьки Романа написали заяву до поліції, щоби правоохоронці з’ясували, чи є провина вчителів у тому, що учень постраждав під час уроку.

Джерело: ТСН

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register