Бандитське «ноу-хау»: викрадення авто із салону за винагороду (Відео)

У чернігівському Тойота-центрі просто із салону викрали дорогий автомобіль. Зранку, приблизно о 10-й, начальник відділу продажів не дорахувався одного ленд крузера. Чорний джип із потужним мотором і без номерних знаків дивним чином зник із салону. Про це одразу повідомили в поліцію.

У самому автосалоні розпачу через втрату не помічаємо. Біля самих воріт нас зустрічає охоронець. Каже, «Ленд крузер» просто виїхав на тест-драйв.

«Немає нічого, ніхто нічого не вкрав, просто взяли покататися. Закривай контору всю», – охоронець.

Контору закрити не встигли, знімати заборонили. Та історію зниклого джипу таки спростовують.

«Зовсім не чули цього, якщо чесно. Не знаю, звідки ці вигадки взялися», – менеджер.

Така позиція представників салону прогнозована, каже експерт. Це загальновживана схема, що в Україні працює вже три роки. В Чернігові ж застосували вперше.

«Фактично машина зникла, а вони нічого не коментують. Це означає, що вони викупили свою машину назад. Щойно посилилася ситуація в країні, ця схема доволі розповсюджена. Машину викрало якесь угрупування, а потім за деякий час машину попросили повернути. Це 99 % так і було. Якщо вони не хочуть коментувати і жодних нюансів немає в кримінальному провадженні», – адвокат Сергій Костиря.

Експерти кажуть, ціна такого ленд крузера перевищує півтора мільйона гривень. У поліції переконують, що в Чернігові такого ще не було. А відтак, одразу після повідомлення на гарячу лінію «102» поліцейські оголосили план «Перехват». Хоч із салону машину вигнали з пустим баком, адже для транспортування там залишають не більше п’яти літрів бензину. На такому далеко не заїдеш.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password