Чернігівський актор подарує кліп до Дня міста (Відео)

Черниговский актер театра, рэпер и автор песен. С 2012 года работает актером в Черниговском областном молодежном театре. В прошлом – участник группы «ДЕПО-02» и проекта хип-хоп-объединения «Позитив». После распада рэп-группы занимался сольной карьерой, но со временем начал терять веру в музыку и нашел свое призвание совсем в другом направлении в театре.

Творчі люди неймовірно енергійні, сповнені різних ідей, вигадують щось на ходу, імпровізують. Як і наш сьогоднішній герой сюжету – український актор театру Микола Бічук.

Чернігівський актор театру, репер та автор пісень. З 2012 року працює актором в Чернігівському обласному молодіжному театрі. В минулому – учасник гурту «ДЕПО-02» та проекту хіп-хоп-об’єднання «Позитив». Після розпаду реп-гурту займався сольною кар’єрою, але з часом почав втрачати віру в музику, проте знайшов своє покликання зовсім в іншому напрямі в театрі.

«Щоб потрапити в театр, треба їхати вчитися, здобувати освіту, паралельно шукати, звісно, в який театр тебе взяли б. От я таки вступив і на другому курсі мене взяли в Молодіжний театр», – актор театру Микола Бічук.

Актор все ж таки інколи пише пісні, музику, має велику фонотеку власних пісень та декілька кліпів.

Нещодавно Микола разом із режисером Євгенієм Сидоренком випустили кліп на пісню «Чернігів» до Дня міста.

«Написав пісню про Чернігів, але потім минув рік і я подумав: треба її записати, ми її записали. Минув ще рік і подумав: було б класно зняти кліп. Скоро День міста, у вересні, і ми вирішили все-таки до Дня міста зробити таку невелику презентацію, показати людям наш витвір. Знімали кліп на різних локаціях, знімали на дахах будинків, знімали коло драмтеатру, знімали на Алеї героїв», актор театру Микола Бічук.

У кліпі були задіяні не лише актори, а й жителі Чернігова. Кліп охоплює різну вікову категорію.

Зйомки відбувалися протягом року. Ідеєю кліпу з нами поділився режисер Євгеній Сидоренко

«Ідея кліпу народилася спонтанно. Ми сиділи в театрі й обговорювали це все. Мені спершу захотілося, щоб це було на відкритому просторі, на полі, щоб не було людей, щоб було багатство, політ. Але потім воно все пішло, пішло, і ми це наче звузили до рівня міста, не стандартно церкви, а здебільшого про людей», – режисер кліпу Євгеній Сидоренко.

Прем’єра кліпу відбулася на Зеленій сцені, людей зібралось багато.

Творча людина вона творча в усьому, тож Микола радуватиме своїми піснями улюблене місто Чернігів і запрошуватиме на театральні вистави.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password