«Я не брав участь у Майдані»: Атрошенко зробив патріотичну заяву (Відео)

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на ранковій нараді, що по вівторках проходить у міській раді, зробив патріотичну заяву – в Революції Гідності він участі не брав.

Про це міський голова сказав після хвилини мовчання за Дмитром Сисковим, який загинув 12 лютого в зоні проведення АТО. Аби виправдати смерті наших земляків, Владислав Атрошенко порадив сплачувати чесно податки до бюджету, а також берегти майно громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко хоче благословляти молодят на щасливий шлюб

«Я як міський голова не брав участі в Революції Гідності на Майдані, але вважаю своїм обов’язком зробити все, що залежить від мене і від нас, як від однієї команди, щоб ці смерті не були даремними. А для цього все, що від нас залежить, тут, у Чернігові, ми повинні робити з усвідомленням нашої відповідальності, і робити все можливе, щоб виправдати ці жертви.

Якщо ми не будемо сплачувати податків, якщо ми не будемо дбати за те майно, яке є у місті, і комунальне майно, якщо ми не будемо викладатися на, своїх робочих місцях, то оці жертви не матимуть сенсу жодного. Оце вже є наша з вами відповідальність», – чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register