Заручники калюжі: чернігівці потерпають від бездіяльності комунальників (Відео)

–  У мене колеса по багнюці от …я буксую просто. В мене візок 23 кг плюс дві дитини – 15 кг. Тож 40 кг мені треба якось пробуксувати, – Жанна Міскун, мешканка району.

Звичайний похід до крамниці для молодої мами Жанни Міскун після народження малюків став непростим завданням. Аби дістатися супермаркету, жінці необхідно подолати неабияку перешкоду – величезну калюжу посеред дороги.

– Щоб мені дійти до магазину, я обійти ніде не можу, там приватний сектор – це близько 500 метрів, щоб дійти до АТБ. Хоча там майже така ж калюжа. Єдиний вихід – через Технологічний пройти, але це ще кілометр, – Жанна Міскун.

Величезні ями на дорозі по вулиці Рокосовского, 17 – давній головний біль мешканців району.

– Тут нема ні ліхтаря, ти не бачиш ввечері, чи ти в калюжу йдеш, чи в багнюку, іншого варіанту немає. Прохідність величезна, хтось за дерево тримається, була трава під будинком – тепер усе витоптали, – Жанна Міскун.

– Я на машині постійно чіпляю днищем усі ці бугри величезні, – Ірина Акуленко.

– Влітку вона не підсихає, взимку вона замерзає, восени бруд – з дощечки на цеглинку перестрибуєш, десь упав, спіткнувся, називаємо ми всі цю дорогу «дорогою життя», – Тетяна Міскун.

Найактивніші мешканці району вже створювали петиції, аби влада звернула увагу на цю проблему. Звертались і до управління ЖКГ, і до мера міста.

– Оце звернення підписане мешканцями будинків, усього 88 підписів. Я його особисто відвезла на Шевченка, 9, і ось мені прийшла відповідь. У 2016 році на ці цілі гроші не передбачені.

Для часткового вирішення питання доручено комунальному підприємству в межах передбачених коштів провести поточні роботи з ремонту проїзду. Відповідь мені прийшла 16 березня. Тобто ми все літо чекали, щоб цю проблему якось усунули, – Ірина Акуленко.

– Нас забули, ми живемо тут як на острові, тут цивілізація, по цей бік – село, –  Тетяна Міскун.

На ремонт прибудинкових територій у 2016 році з міського бюджету чотирьом ЖЕКам виділили по мільйону 185 тисяч гривень і півтора мільйона управлінню ЖКГ. Чернігівці, в свою чергу, вважають, що ці гроші комунальники використали не надто ефективно.

– Поряд 500 метрів зробили нову дорогу, там лежав асфальт, так, він був не ідеальний, але ж він лежав. А на таку величезну проблему коштів не вистачає, – Жанна Міскун.

Це відео ми відзняли ще тиждень тому, але поки «зловили» начальника ЖКГ Ярослава Куца, аби отримати коментар із цього приводу, випав сніг і калюжа підмерзла. Та навіть це не рятує ситуації. Головний комунальник міста пообіцяв проблему вирішити наступного року, уточнивши, що є одне «але»

– В разі, якщо наступного року будуть виділені кошти на прибудинкові дороги в тих об’ємах, у яких ми плануємо закінчити те, що почали робити від пр. Перемоги до дитячого садочка+ Рокосовського, 29 і вийдемо, закінчимо дорогу до магазину АТБ. Наступного року зробимо, але за умови, що виділять кошти, – Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ.

Чернігівці сподіваються, що на вирішення проблеми не одного десятка мешканців району влада гроші все ж таки знайде, а поки що, як і раніше, люди намагаються обійти калюжу, не забруднивши взуття.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register