Роботу варвинських «коронавірусних» КПП згортають

_112051393_5

У зв`язку зі стабільною ситуацією щодо поширення коронавірусу на Варвинщині (останніми днями нових виявлень не фіксується, повторні тестування у багатьох випадках показують відсутність вірусу, налагоджено оперативне тестування контактних осіб) Варвинська ОТГ знімає  КПП на в`їздах/виїздах громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На в’їздах до Варви та Прилук встановлять додаткові КПП

Таке рішення 14 травня ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Подібні рішення відповідних комісій плануються й сусідами-прилучанами та у нашому районі.

Три контрольно-пропускні пункти у Варвинській ОТГ (напрямки Світличного, Гнідинців, Озерян) діяли протягом двох тижнів, чергування на них несли спеціалісти від медицини, поліції і ДСНС, котрі контролювали стан здоров`я проїжджаючих, перевіряли, чи не належать до числа контактних осіб, яким виїзд за межі карантинної зони заборонено, а також дезинфікували транспорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині встановлять три КПП

Селищна рада забезпечувала постам побутові умови і харчування, засоби захисту і дезінфекції за рахунок програми матеріального резерву, оперативно схваленої депкорпусом, допомогу надавали волонтери.

Як вважають у селищній комісії, наразі немає гострої необхідності  залучати спеціалістів і матеріальні ресурси на КПП, краще зосередитися на ранньому виявленні захворілих, їх  тестуванні і лікуванні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

За повідомленням заступника селищного голови, заступника голови комісії Ірини Чаленко

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register