Що українці думають про карантин?

карантин-у-польщі

З 12 березня в Україні запроваджений карантин задля уникнення поширення COVID-19. Більшість українців серйозно ставиться до загрози пандемії в Україні, вважаючи карантин необхідним та ефективним засобом. Однак чи всі готові сидіти вдома?

Відповідно до опитування соціологічної групи «Рейтинг», яке було здійснене 28-30 березня, 87% респондентів вважають реальною загрозу поширення коронавірусу в Україні. Ще тиждень тому таких думок було на 15% менше. До того ж,більшість громадян вважають запроваджені карантинні заходи ефективними і підтримують їх продовження до 24 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карантин: Уряд оприлюднив роз’яснення щодо нових заборон

Дослідження свідчить, щопонад половину українців обмежили свій вихід із дому. Лише третина опитаних працює далі у звичному режимі.

Цікаво, що на думку більш ніж половини опитуваних, запровадженні обмеження є оптимальними. А 28% вважають, що вони є надто м’якими. Думкищодовведення надзвичайного стану розділилось майже навпіл: 49% підтримують, а 43% – ні.

При цьому понад половину українців вважають, що президент Володимир Зеленський реагує на ситуацію  ефективно. А сам глава держави обіцяє, що держава допоможе громадянам пережити ізоляцію.

«Ми бачимо, що карантин потрібен. Я впевнений, що він врятує багато життів. Однак уряд мусить знайти кошти, щоб допомогти найбіднішим українцям», – заявив він 1 квітня.

quarantine_ua

Варто зауважити, що 1 квітня уряд вирішив посилити карантинні обмеження. У новій постанові пропонується заборонити переміщатися більш ніж 2 особам разом, окрім службової необхідності чи супроводу дітей. Обов’язковим є носіння маски чи респіратора в громадських місцях. Гуляти у скверах, парках, зонах відпочинку також забороняється, так само, як і на дитячих та спортивних майданчиках. Відвідувати перелічені місця можна лише у випадку службової необхідності або для вигулу домашніх тварин.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register