В учня 3-ї школи COVID-19: увесь клас переведений на дистанційне навчання

d5905b001b6e6de7c509f6dfc2641da4-big1080

Сьогодні, 17 вересня, під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради обговорили низку окремих питань життєдіяльності міста, одне з яких стосувалося стану захворюваності на COVID-19.

За словами чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, вчора ввечері стало відомо, що один учень 10-го класу загальноосвітньої школи №3 захворів на коронавірусну інфекцію. У цьому класі навчається загалом 31 учень. Від сьогодні всі вони відправлені на самоізоляцію та переведені на дистанційну форму навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навчальний процес в умовах адаптивного карантину: як працюють заклади освіти області

“Зараз ми зобов’язані встановити коло контактних осіб. Відповідно, і вчителі потрапляють до кола контактних. Загальна кількість учителів у цій школі – 96, із них 28 уже зараз перебувають на лікарняному через різні захворювання, троє з них – в інфекційному відділенні саме з COVID-19”, – повідомив він.

Міський голова також додав, що у цьому 10-му класі загалом викладають 18 вчителів, із них: 7 – на лікарняному, включно з одним підтвердженим випадком COVID-19, і ще двоє, які очікують результатів тестів на наявність цієї хвороби.

Тобто, якщо виокремити 24-х вчителів початкових класів, наразі для навчання учнів старшого віку у школі із загальної кількості залишаються лише 44 педагоги.

“Такій кількості вчителів дуже важко забезпечити навчальний процес у звичайному режимі”, – наголосив Владислав Атрошенко.

Начальник управління освіти міської ради Василь Білогура зазначив, що вчора були проведені консультації з освітянами з інших областей, де вже багато класів відправлені на самоізоляцію. Наразі тільки один клас третьої школи працює дистанційно, решта дітей навчається у звичайному режимі. Вчителі, які приходять на роботу, перебувають під наглядом медичного працівника, а також дотримуються всіх рекомендованих заходів безпеки. Якщо позитивні випадки будуть і надалі підтверджуватися, то карантинні заходи посилюватимуться. Станом на зараз ситуація контрольована, і надалі рішення ухвалюватимуть за ситуацією.

“За подібних обставин ми просто фізично будемо змушені переходити на дистанційну форму навчання в окремих освітніх закладах. Зараз ми попереджаємо батьків про це. У нас уже є приклад третьої школи, де майже половина вчителів хворіє. Я ще раз прошу всіх чернігівців дотримуватися карантинних заходів. Перебіг хвороби реально дуже важкий, хворіють і молоді люди, і спортсмени. Хвороба виснажує навіть фізично здорових людей”, – зазначив міський голова.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register