Відсьогодні дитсадки Чернігова закриті на карантин

6903c970a59a70d46f19acaaa9b386ba-big1080

Із сьогоднішнього дня, 12 квітня, у Чернігові забороняється відвідування здобувачами освіти всіх освітніх закладів незалежно від форм власності. Це визначено рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке прийняте 5 квітня з огляду на те, що в Чернігові відбувається критичний приріст кількості хворих з важким перебігом COVID-19, які потребують госпіталізації.

Єдине виключення робиться для дітей медичних працівників, оскільки саме медики будуть на передньому краї боротьби з епідемією. Саме їх присутність на робочих місцях є зараз найкритичнішою і найпотрібнішою для всіх.

– За поданням головних лікарів буде визначена категорія та кількість дітей медичних працівників. Тобто у дитячих садочках забезпечуватиметься робота включно для даної категорії дітей. Для всіх інших дитячі садочки будуть закриті, – прокоментував виконання управлінням освіти рішення комісії ТЕБ та НС начальник управління міськради Василь Білогура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За минулу добу в Чернігівській області виявлено 489 нових випадків COVID-19

Перелік дітей медичних працівників міста, які відвідують дитсадки і потребуватимуть їх у період карантину, складало протягом минулого тижня міське управління охорони здоров’я.

Враховуючи кількість таких дітей, управління освіти міської ради оприлюднило інформацію, що для тимчасового перебування дітей медичних працівників визначені такі дитсадки:

  • Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 59 «Білочка» (проспект Миру, 201)
  • Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 68 «Пізнайко», центр розвитку дитини,  (вул. Пирогова, 17)
  • Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 73 (вул. Рокоссовського, 52).

Завідувачі зазначених закладів наразі здійснюють заходи щодо організації харчування, освітнього процесу та догляду за дітьми.

Очікується, що ці дитсадки будуть відвідувати 257 дітей.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register