Як записатися до листа очікування вакцинації від COVID-19?

630_360_1584622635-591

Від сьогодні записатися до листа очікування вакцинації COVID-19 можна на сайті або за допомогою додатку «Дія» у смартфоні.

Варто зазначити, що працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовцям та працівникам структур державної безпеки не потрібно записуватись. Роботодавець самостійно внесе їх до списків та повідомить про дату щеплення.

Отже, як отримати послугу?

По перше, слід зареєструватися чи авторизуватися (якщо вже зареєстровані) у кабінеті громадянина на diia.gov.ua, після чого у розділі послуги виберіть «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19».  Вкажіть, чим ви займаєтесь, та виберіть місто, у якому будете вакцинуватися. Після підтвердження запису стежте за сповіщеннями в Дії. Вам надійде сповіщення, коли відкриється запис на щеплення. Пам’ятайте, що попередній запис до листа очікування не є записом до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівській області виявлено 78 нових випадків Сovid-19

Нагадаємо, що вакцинація безкоштовна і проходитиме у п’ять  етапів:

1 хвиля — медичні працівники, які працюють із пацієнтами з COVID-19. А також мешканці інтернатів, будинків догляду за літніми людьми та персонал цих закладів, військовослужбовці в ООС.

2 хвиля — медичні працівники, літні люди віком від 80 років, працівники соціальної сфери.

3 хвиля — літні люди віком від 65 до 79 років, вчителі та інші працівники сфери освіти. А також працівники структур державної безпеки.

4 хвиля — літні люди віком від 60 до 64 років, люди з хронічними захворюваннями. А також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, і ті, хто працює або відбуває покарання в місцях обмеження волі.

5 хвиля — решта дорослого населення України. Якщо вакцина буде наявна в доступній кількості — цей етап може відбуватися одночасно з попередніми етапами.

Якщо у вас виникають запитання, переходьте на спеціально створений інформаційний портал vaccination.covid19.gov.ua, який є офіційним джерелом інформації щодо вакцинації від COVID-19.

Також ви можете звернутись у цілодобовий національний контакт-центр з питань COVID-19 за номером: 0 800 60 20 19.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register