«Фрістайл» їде до Носівки з улюбленими та новими хітами (Афіша)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/15555808_1134128566700788_1510390247_n-1-e1481618342883.jpg)
Хіти гурту «Фрістайл» «Ах, какая женщина», «Кораблик любви», «Больно мне, больно», «Желтые розы», «Цветет калина» відомі багатьом поколінням. Легендарний колектив уже майже три десятиліття не зникає з екранів телебачення і радіоефірів.
Вони продовжують гастролювати не тільки вдома, в Україні, а й далеко за межами батьківщини. Музиканти завжди наголошують, що колектив народився в Полтаві. Саме там вони досі живуть і працюють.
Гастрольний графік «Фрістайлу» дуже насичений. Кожен день – нове місто, якому артисти дарують гарний настрій, позитив і віру в найкраще. За любов до людей і України музиканти групи були удостоєні почесних нагород «Патріот України».
Жителі Носівки матимуть чудову нагоду знову зустрітися з улюбленими артистами, учасниками групи «Фрістайл»: Ніною Кірсо, Сергієм Кузнєцовим, Сергієм Ганжею, Юрієм Савченком, Юрієм Зіркою. Цього разу «Фрістайл» подарує носівчанам ексклюзивну концертну програму: «Ах, які жінки!». Це яскраве живе видовище, в основі якого лежить оригінальна сценографія, грандіозне музичне дію.
Концерт гурту «Фрістайл» у Носівці відбудеться у вівторок у Будинку культури о 17.00. Вхід безкоштовний.