Новини

Чернігівська шахістка здобула перемогу в турнірі з шахів на Чемпіонаті України

Чернігівка Вікторія Здор посіла перше місце на чемпіонаті України серед дівчат у турнірі з класичних шахів.
Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.
Вихованка спортивної школи КПНЗ «КДЮСШ №2» Чернігівської міської ради Здор Вікторія (тренер Муха С.В.) також виграла чемпіонат України з рапіду серед дівчат до 16 років і стала другою у чемпіонаті України серед дівчат до 16 років із блискавичних шахів.

Змагання з шахів серед юнаків і дівчат до 16 років тривали з 9 по 17 квітня у Дніпрі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv