Чернігівець намагався поцупити горілку в супермаркеті
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/1200px-Regal_mit_Wodka-e1593925420636.jpg)
Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом замаху на грабіж (ч.2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівець побив лопатою комунальника
Прокуратурою висунуто обвинувачення місцевому мешканцю, 1978 року народження, в тому, що у червні 2020 останній, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в одному з продуктових магазинів м.Чернігова, намагався відкрито заволодіти двома пляшками горілки. Проте, не довів злочинний умисел до кінця, оскільки був затриманий охоронцем магазину.
Довідково: ч. 2 ст. 186 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 6 років.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури