Чоловік намагався у взутті перевезти марихуану

2017-07-17_150609

У ході проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон 2017» у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Славутич» днями двічі відзначилась службова собака Претті.

Про це ЧЕline повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Олександр Дудко.

Спершу при оформленні на виїзд з України автомобіля «Фольксваген» вона спрацювала на водія, 28-річного громадянина України.

За результатами спільного зі співробітником митниці огляду особистих речей водія у взутті було виявлено паперовий пакунок із речовиною сіро-зеленого кольору, попередньо марихуаною, вагою близько 3 грамів.

2017-07-17_150634Того ж дня, при оформленні на в’їзд до України мікроавтобуса «Опель» в особистих речах пасажира, 48-річного громадянина України, виявлено паперовий згорток, у якому знаходилась речовина рослинного походження сіро-зеленого кольору, попередньо марихуана вагою приблизно 1 грам, а в футлярі для окулярів порошок білого кольору, замотаний у фольгу з-під цигарок, попередньо амфетамін вагою приблизно 1 грам.

Відносно обох правопорушників направлені повідомлення до правоохоронних органів про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 305 Кримінального Кодексу України.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password