Гоп-стоп по-чернігівськи
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/img-20150519095326-3161-e1462870269997.jpg)
Учора вдень у Чернігові 29-річна місцева жителька стала жертвою грабіжника.
До Чернігівського відділу поліції звернулась 29-річна жителька Чернігова. Вона повідомила, що близько 12:45 біля будинку № 7-А по вулиці Пирогова невідомий чоловік завдав їй два удари в обличчя та відкрито заволодів золотим ланцюжком. Лікарі діагностували в потерпілої перелом кісток носа, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку. За описом жертви нападу невідомому на вигляд до 30 років, колір обличчя — смуглий, зріст – 170-175 сантиметрів. Слідчо-оперативна група виїхала за адресою і показала потерпілій фототеку для впізнання. Городянка вказала на 26-річного, раніше не судимого чернігівця. Вживаються заходи із встановлення місця знаходження злодія.
За цим фактом відкрите кримінальне провадження. Встановлюється місце знаходження викраденого. Проводиться перевірка.