Кримінал
Мармелад і скринька для пожертв стали здобиччю грабіжників із палицею
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/99_main-e1524560464252.jpg)
Учора, 23 квітня, в Новгород-Сіверському двоє невідомих осіб, маючи при собі предмети, ззовні схожі на пістолет і дерев’яну палицю, зайшли до магазину «Звездный».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супермама: в Чернігові жінка сама затримала грабіжника
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Погрожуючи продавчині, зловмисники заволоділи упаковкою з мармеладом (вартість 63 грн) і скринькою благодійного фонду «Щастя в долонях», в якій знаходилось приблизно 300 грн.