Кримінал

На Чернігівщині фермер та його підлеглі нарубали дерев на понад мільйон гривень (Фото)

За процесуального керівництва Новгород-Сіверської окружної прокуратури розслідуванням Новгород-Сіверського РВІ та оперативного супроводу УСР в Чернігівській області ДСР Національної поліції України, повідомлено про підозру директора фермерського господарства, який на землях комунальної власності Коропської територіальної громади займався незаконною вирубкою дерев, що спричинило тяжкі наслідки для довкілля (ч.4 ст. 246 КК України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів: на Чернігівщині засуджено трьох учасників злочинної групи

Досудовим розслідуванням установлено, що з початку грудня 2022 року 46-річний директор одного з фермерських господарств, діючих на територі Коропської ТГ, використовуючи підлеглих робітників та сільськогосподарську техніку, незаконно випиляв понад 150 сироростучих дерев різних порід на залісненій земельній ділянці поблизу с. Лукнів, Коропської ТГ Новгород-Сіверського району, чим спричинив збитки довкіллю на суму понад 1 мільйон гривень.

В ході проведених обшуків на території фермерського господарства виявлено та вилучено знаряддя вчинення злочину, чорнову документацію щодо незаконного оприбуткування протиправно здобутої деревини та понад 200 метрів кубічних заготовленої деревини різних порід.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

За інформацією Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Ще статті по темі

Back to top button