Кримінал
На Чернігівщині одинадцятикласник пограбував школу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/2071732d37abe97df0def05cf62cc6301-e1536651710316.jpeg)
До Прилуцького відділу поліції звернувся чоловік і повідомив, що вночі невідомі пограбували Валківську ЗОШ. Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Чоловік розповів, що злодій вліз до школи через вікно. Викрав звідти ноутбук і компоненти до системного блоку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові затримали нападника, який викрав мобільний телефон у жінки
У ході розслідування встановлено, що крадіжку скоїв 16-річний хлопець, житель Прилуцького району, навчається він в 11 класі. Останній дав правдиві покази в присутності батьків. Викрадене вилучено та повернуто.