На Чернігівщині під час нересту браконьєри наловили риби на понад 64 тисячі гривень (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-19_083525-e1713505274217-764x470.jpg)
17 та 18 квітня 2024 року Чернігівський рибоохоронний патруль під час рибоохоронних рейдів на водоймах Прилуцького та Новгород-Сіверського районів викрив два грубі порушення Правил рибальства.
Про це повідомляє патруль на своїй сторінці у Фейсбуці.
Так, 17 квітня на ставку поблизу смт Срібне виявлено двох жителів м. Прилуки, які за допомогою заборонених знарядь лову – 2 од. сіток поріжних виловили 16 екз. риби: плітка звичайна – 15 екз. та карась сріблястий – 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, становили 25 041 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівця, який пограбував дитину, засуджено до 7 років ув’язнення
18 квітня на р. Десна поблизу с. Мезин Понорницької громади мешканець с. Деснянське в протиправний спосіб за допомогою 2 од. сіток простих, незаконно виловив 24 екз. риби: карась сріблястий 11 екз., плоскирка – 8 екз., плітка звичайна – 2 екз. та по 1 екз. ляща, синця звичайного і окунь звичайного. Завдано збитків у розмірі 39 423 грн.
На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Новгород-Сіверського районного та Прилуцького міськрайонного судів для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436234052_844769281027280_6465830290964384310_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv