На Чернігівщині скерували до суду кримінальне провадження щодо діяльності підпільного цеху з виробництва підакцизних товарів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_6568-780x470.jpeg)
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції завершили досудове розслідування та передали прокуророві Прилуцької окружної прокуратури для скерування до суду матеріали кримінального провадження щодо протиправної діяльності 54-річного ділка, який налагодив виготовлення та збут фальсифікованих тютюнових виробів на території Новгорода-Сіверського.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_6567-863x642.jpeg)
Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
Викрили зловмисника співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції за оперативного супроводу працівників управління стратегічних розслідувань у Чернігівській області.
У процесі досудового розслідування слідчі Прилук і Новгорода-Сіверського спільно з оперативниками кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції встановили, що фігурант закуповував у значних обʼємах сировину для нелегального виготовлення підакцизних товарів, «кущовим методом» виготовляв цигарки, а потім збував їх через торгові точки на місцевому ринку.
Під час проведення санкціонованих обшуків у складських приміщеннях, а також за місцем проживання та в транспортному засобі фігуранта поліцейські вилучили 170 мішків тютюну вагою приблизно 3,5 тонни, більше ніж 15 000 цигарок і понад 16 000 цигаркових гільз, папір для самокруток, банківські картки, грошові кошти та автомобіль. Загальна вартість вилученої продукції та сировини становить понад 2,5 млн грн.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_6569-819x642.jpeg)
Наразі слідчий поліції за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури завершив досудове розслідування у провадженні за частинами 1 та 3 статті 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.