Кримінал

На Чернігівщині учасникам схеми ухилення від військової служби повідомили про підозру

Слідчі Головного управління Нацполіції в Чернігівській області за погодженням з прокурором Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону оголосили підозри двом особам за отримання неправомірної вигоди у схемі ухилення від військової служби.

Про це повідомляють в поліції Чернігівської області.

на чернігівщині поліцейські повідомили про підозру учасникам схеми ухилення від військової служби в зоні бойових дій

Кримінальну схему було викрито за участі оперативників обласного теруправління стратегічних розслідувань.

Поліцейські встановили, що через цивільного посередника один з керівників квартирно-експлуатаційного відділу отримав 600 доларів від чоловіка за призначення його знайомого на посаду водія у військовій частині. Таке працевлаштування дозволило б йому нести службу подалі від фронту.

Сьогодні слідчий Головного управління Нацполіції в Чернігівській області за погодженням з прокурором Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомив про підозру фігурантам:

на чернігівщині поліцейські повідомили про підозру учасникам схеми ухилення від військової служби в зоні бойових дій

– за одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч.2 статті 369-2 Кримінального кодексу України);

– за пособництво в одержанні першим фігурантом зазначеної вигоди (ч. 5 статті 27 ч.2 статті 369-2 Кримінального кодексу України).

Також поліцейські готують повідомлення про підозру замовнику оборудки. В його діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Триває досудове розслідування.

Ще статті по темі

Back to top button