На Чернігівщині вандали обікрали рекреаційний пункт

  • На Чернігівщині вандали обікрали рекреаційний пункт
  • На Чернігівщині вандали обікрали рекреаційний пункт
  • На Чернігівщині вандали обікрали рекреаційний пункт

Із рекреаційного пункту «Дубок», що розташований обабіч траси «Київ-Глухів» у Носівському районі Чернігівщини, вандали поцупили бетонний смітник. Показово, що рекреаційний пункт працівники ДП «Ніжинське лісове господарство» облаштували на місці стихійного сміттєзвалища, попередньо вивізши з дубового гаю три вантажівки сміття.

Відкривали «Дубок» урочисто в середині липня цього року.

Про це ЧЕline пвідомили в ДП «Ніжинське лісове господарство».

«Дубок» став дев’ятим рекреаційний пунктом, збудованим на території ДП «Ніжинське лісове господарство». Лісівники зробили його із залишків продукції деревообробки та дубових сухостоїв. Потурбувалися зодчі не лише про дозвілля відпочивальників, а й про чистоту навколишнього середовища, встановивши на території рекреаційного пункту бетонний смітник.

Щомісяця спеціальний транспорт Мринського лісництва вивозив накопичене сміття. Хоча рекреаційний пункт є певною мірою антивандальним, бо в матеріалах практично немає металу, це не зупинило зловмисників – вони поцупили смітник.

«Звісно, ми поставимо новий смітник, – коментує головний лісничий ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимир Костирко. – Адже турбота про ліс – це головне завдання лісівників, але ми також хотіли б, щоб про це пам’ятали й ті, хто вчиняє акти вандалізму».

Головний лісничий закликав громадян, які випадково стали свідками подібних злочинів, повідомляти про них лісівників.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password