Кримінал
Ніжинка взяла участь в акції за дві тисячі доларів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/skhemy-moshennichestva1-e1486645768991.jpg)
До Ніжинського відділу поліції 8 лютого звернулась 69-річна мешканка міста Ніжин, яка повідомила про те, що невідома жінка шахрайським шляхом, зловживаючи довірою, назвавшись представником магазину «Фокстрот», заволоділа її грошима в сумі 2 000 доларів США, які потерпіла поклала до конверту для участі в акції магазину.
Про це ЧЕline повідомило власне джерело.
На місці події працювала слідчо-оперативна група.
За даним фактом працівниками поліції відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України. Проводиться перевірка.