Кримінал
Обікрали одну зі шкіл Чернігова
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/original-157237711183958108352160620092912887696481o-e1493881815324.jpg)
До Чернігівського міськвідділу поліції звернулась вчителька чернігівської ЗОШ № 29.
Вона заявила, що серед ночі до приміщення школи (вулиця Доценка, 9) шляхом проникнення через відкрите вікно на 2-му поверсі та шляхом злому вхідних дверей до навчальних кабінетів, бібліотеки та читального залу скоєно крадіжку комп’ютерних моніторів, клавіатур, принтера, комп’ютерної мишки та праски.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.