П’яні чернігівці телефонували вночі до поліції через псевдопобиття
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_1851.jpeg)
Протягом минулої ночі патрульні зафіксували три факти завідомо неправдивих повідомлень на лінію 102.
Усі три випадки об’єднує те, що громадяни, які зверталися на гарячу лінію, були з ознаками алкогольного сп’яніння. Звісно, що це з’ясовувалося, коли патрульні екіпажі вже прибули на місце події.
У кожному з цих випадків заявник у своєму зверненні повідомляв оператору про завдання йому тих чи інших тілесних ушкоджень. Насправді ж, як у результаті з’ясовували поліцейські, жодного побиття не було.
Про це повідомляє патрульна поліція Чернігівської області.
У двох випадках заявники самі спровокували конфлікт із рідними на ґрунті вживання алкоголю. Потім самі ж викликали поліцію, при цьому повідомляючи неправдиву інформацію.
У третьому — заявник узагалі не зміг пояснити охоронцям порядку причину свого звернення на лінію 102, а попередня інформація, яку він повідомив оператору, не підтвердилася.
На кожного з таких заявників патрульні поліцейські склали адмінматеріали за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП.
Нагадуємо: санкція статті за таке правопорушення передбачає штраф від 850 до 3400 гривень.