Поліцейські взялися за догхантерів, що труять собак у Чернігові
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_09-41-12-e1716021654895-780x470.jpg)
17 травня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного чоловіка про те, що в одному з мікрорайонів міста Чернігова кілька днів тому невідомі особи на вулиці розкидали отруту для тварин.
Про це повідомляє Поліція Чернігівщини.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції. Під час відпрацювання виклику до правоохоронців одночасно звернулися ще дві мешканки мікрорайону із заявами про отруєння їхніх домашніх улюбленців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові активізувалися догхантери (Відео)
При огляді місця події правоохоронці вилучили паперовий пакет зі шматками їжі з речовиною невідомого походження всередині. За попередньою інформацією це пігулки, які є токсичними для тварин.
Вилучені речові докази правоохоронці направили на проведення експертних досліджень.
За цим фактом слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 1 статті 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). Санкція статті передбачає до трьох років ув’язнення.
Досудове розслідування триває.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_09-41-12-2.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv