Працівницю «Укрпошти» засуджено за підроблення підпису та привласнення чужої субсидії

1165076-listonosha-ukrposhti-privlasnyuvala-chuzhi-groshi-rozsliduvannya-zavershili

Чернігівським районним судом Чернігівської області розглянуто обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно жінки, яку прокуратура обвинувачувала у привласненні чужого майна, що було ввірене особі, у підробленні іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством і який надає права або звільняє від обов’язків, з метою використання його підроблювачем, а також у використанні завідомо підробленого документа (ч. 1 ст. 191, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).

Про це повідомляють у Чернігівській місцевій прокуратурі.

Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що працівниця Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта», будучи матеріально відповідальною особою, підробила у відомості за січень 2018 року підпис іншої жінки, який засвідчив отримання останньою субсидії в розмірі 695 гривень. Надалі, використовуючи відомість з підробленим підписом, обвинувачена привласнила вказані кошти, які витратила на власні потреби.

Під час судового розгляду жінка вину згідно з висунутим обвинуваченням визнала у повному обсязі, розкаялася у вчиненому, привласнені кошти повернула. З огляду на викладене, вироком суду від 09.09.2019 за вчинені злочини обвинуваченій призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register