У резонансній справі про подвійне вбивство «знахарями» подружжя з міста Києва ухвалено новий вирок

1578993428.03685e1d871409008semya_zubenko-e1578994387328

За апеляційною скаргою першого заступника керівника обласної прокуратури Філіпа Бєликова апеляційний суд переглянув вирок Деснянського районного суду м. Чернігова, яким двох осіб визнано винними у вбивстві подружжя з міста Києва, вчинене з корисливих мотивів.

Нагадаємо, суд першої інстанції засудив обвинуваченого до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, обвинувачену – до 11 років також із конфіскацією майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд оголосив вирок «цілителям», що вбили подружжя з Києва

В апеляційній скарзі перший заступник зазначав, що вирок суду першої інстанції підлягає скасуванню, окрім іншого, у зв’язку з невідповідністю призначених покарань тяжкості злочинів та особам обвинувачених унаслідок м’якості.

В апеляційній скарзі прокурором вказано, що судом не повною мірою враховано безжальне та холоднокровне позбавлення обвинуваченими життя людей, які їм довірилися та сподівалися на допомогу у вирішенні особистих проблем. Вчиняючи цей злочин, свої корисливі бажання вони протиставили найвищій цінності – життю людини.

Відтак, сторона обвинувачення вимагала засудити чоловіка до довічного позбавлення волі, його спільницю – до 15 років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові завершено розслідування щодо окультистів, які вбили подружжя

Надавши належну оцінку доводам прокурорів, дослідивши наявні докази в їх сукупності з погляду достатності та взаємозв’язку, Чернігівський апеляційний суд 13 січня 2020 року ухвалив новий вирок, відповідно до якого призначив винуватцю за вчинення інкримінованих йому злочинів – довічне позбавлення волі з конфіскацією майна; його співучасниці – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вирок набув законної сили.

Довідково: злочини скоєні засудженими у червні 2017 року в селі Шаповалівка Борзнянського району.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register