Стало відоме ім’я депутата, якого СБУ затримала на хабарі

311168_434903776569906_927628652_n

Сьогодні Челайн уже повідомляв про те, що Служба безпеки України в Чернігівській області затримала депутата однієї з міських рад за підозрою в отриманні 6,5 тисячі гривень хабаря.

Із власних джерел нам стало відомо, що під підозрою – директор КП «Діловий центр» Олександр Кузьменко, він же депутат Сновської міської ради від Радикальної партії.

По телефону Олександр Кузьменко спочатку сказав, що інформація, яку оприлюднило СБУ, це збіг, а потім зізнався, що правоохоронні органи таки навідувалися до Ділового центру.

«Стосується ота інформація СБУ чи не стосується Ділового центру? Напевне, що стосується, але лише тоді, коли буде рішення суду. Приходили правоохоронні органи, офіційно, з паперами. Вилучили документи, просили копії договорів, установчі документи, устави, окремі розрахунки. Всю документацію, яку їм треба було, вони отримали», – розповів Олександр Кузьменко.

Нині у Менському районному суді вже судять двох радикалів – Геннадія Примакова та Валерія Гайдукевича. У липні 2016-го обох затримали за хабар – 1 000 доларів США.

До речі, кілька тижнів тому у Сновську з підозрою на хабар затримали ще одного чиновника.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register