“Темне освітлення”: голова сільради провертала махінації з освітленням на Чернігівщині

oSMSceoc3sg[1]

В ході оперативно-розшукових заходів працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції викрили факт розтрати бюджетних коштів шляхом службового підроблення з боку голови однієї з сільських рад області.

Про це ЧЕline повідомили в Секторі комунікації ГУНП в Чернігівській області.

Управлінням Держархбудінспекції в Чернігівській області було зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт з будівництва мереж вуличного освітлення в одному з сіл Ніжинського району.

Декларацію про початок виконання будівельних робіт складено та надано на реєстрацію до Управлінням Держархбудінспекції в Чернігівській області замовником – сільською радою в особі сільського голови.

Встановлено, що у декларації про початок виконання будівельних робіт зазначені дані про розроблення проектної документації приватним підприємством, затвердження замовником рішення сесії сільської ради та здійснення технічного нагляду за об’єктом будівництва інженером технічного нагляду.

В липні сільською радою та приватним підприємством укладено договір на проведення проектних робіт по об’єкту «Будівництву мереж вуличного освітлення» та акт приймання-передачі виконаних проектних робіт, а договір на здійснення технічного нагляду по вищевказаному об’єкту сільською радою взагалі не укладався.

Таким чином голова сільської ради вчинив службове підроблення офіційних документів, в результаті чого державі завдано збитків на суму 209 тисяч гривень.

Слідчим відділенням Ніжинського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення) — карається штрафом до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register