«Торгівець смертю» проведе три роки за ґратами

НОВИНА-18.12.2018-1-2 (1)

Військова прокуратура Центрального регіону України продовжує і надалі принципово та своєчасно реагувати на злочини, повʼязані з незаконним обігом зброї та боєприпасів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках викрили підпільну нарколабораторію та зброярню

Як повідомлялося раніше на офіційному сайті військової прокуратури Центрального регіону, у листопаді минулого року працівниками Деснянського гарнізону затримано громадянина України, який незаконно придбавав, зберігав та реалізовував зброю та боєприпаси.

У ході проведення судового розгляду прокурором доведено беззаперечні факти реалізації вказаним громадянином близько 2 тисяч набоїв різних калібрів, снайперської гвинтівки Мосіна, а також намір збуту 3 бойових гранат, виявлених в затриманого під час обшуку за його місцем проживання.

НОВИНА-18.12.2018-1-1

18.12.2018 року Козелецький районний суд Чернігівської області повністю погодився з доказами публічного обвинувача – військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України.  Зазначеного «торгівця смертю» визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначено йому покарання у виді позбавлення волі на 3-річний термін.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register