Кримінал

У чернігівській школі за булінг склали адмінпротоколи на батьків дітей

10 листопада до поліції надійшло повідомлення, що учня 5-го класу однієї з шкіл в Чернігівському районі цькують однокласники – хлопчика повалили на землю, топтались по його сумці, внаслідок чого зіпсували мобільний телефон. Про це повідомляють у секторі комунікації поліції Чернігівської області.

На місце події негайно прибули ювенальні поліцейські Чернігівського райуправління. Вони з’ясували, що 10-річний хлопчик систематично потерпає від дій своїх однокласників: його ображають, штовхають, псують речі.

Поліцейські встановили кривдників потерпілого. Це хлопці віком 9-ти та 10-ти років.

Поліцейські склали два адміністративні протоколи на батьків малолітніх за частиною 3 статті 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (булінг (цькування) учасника освітнього процесу). За порушення норм цієї статті законом передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 850 до 3400 гривень, або виконання громадських робіт від 40 до 60 годин.

Також поліцейські провели профілактичну роботу з дітьми та застерегли їх від подібних правопорушень у майбутньому.

Чернігівські поліцейські закликають ніколи не замовчувати випадки цькування. Якщо ви стали жертвою або свідком булінгу в навчальному закладі – негайно інформуйте шкільного психолога, вчителя, батьків або телефонуйте в поліцію за номером «102».

Булінг є неприпустимим явищем у суспільстві та карається законом!

Ще статті по темі

Back to top button